Miejska Biblioteka Publiczna im.dr.Michała Marczaka w Tarnobrzegu

16.03.2011 – 15.04.2011

Powiększ!
"W obiektywie Rafała Rozmusa"

Rafał Rozmus mieszka i pracuje w Tarnobrzegu. Należy do Tarnobrzeskiego Towarzystwa Fotograficznego. Laureat  konkursu „Zdjęcie Roku 2008”. Od wielu lat jego pasją jest fotografia przyrodnicza. Zainteresowanie to zrodziło się z chęci przeżycia przygody i potrzeby samokształcenia. Rafał Rozmus należy do grona osób, dla których piękno i bogactwo otaczającej nas przyrody nie jest obojętne, o czym można się przekonać oglądając fotografie, na których zapisana została wnikliwa obserwacja i wrażliwość twórcy na otaczający go świat. Na wystawie autor pokazał zdjęcia ptaków i zwierząt, jakie udało mu się sfotografować w Tarnobrzegu, w samym mieście, nad Wisłą i w bliskiej jego okolicy. Aby je uchwycić w obiektywie, fotografujący musiał uzbroić się w cierpliwość i wiele godzin spędzić na czatach, w ukryciu.
Wśród tych fotografii znalazły się też portetowe i nastrojowe zdjęcia kobiet.

Wystawę można ogladać  od 16 marca do 15 kwietnia 2011 r.
Autor zaprasza również na swoją stronę internetową http://RafalRozmus.Tarnobrzeg.pl

Powiększ!